MENU
0
Košík je prázdný
 

varianty

Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, až 2.200 Mbit/s

Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, až 2.200 Mbit/s

Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full outdoor s 10 GE porty a kapacitou až 2,2 Gbps.Další informace

Výrobce
  ERICSSON
 
Kód
 00072536 
Záruka
24 Měsíce
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, až 2.200 Mbit/s - varianty

Počet Název Kód Popis Dostupnost Vaše cena
bez DPH
Vaše cena
s DPH
1ks Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, 100 Mbit/s, 30/30 cm
00072530 
00072530 Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full outdoor s 10 GE porty a kapacitou až 2,2 Gbps.
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, 500 Mbit/s, 30/30 cm
00072531 
00072531 Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full outdoor s 10 GE porty a kapacitou až 2,2 Gbps.
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, 1000 Mbit/s, 30/30 cm
00072532 
00072532 Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full outdoor s 10 GE porty a kapacitou až 2,2 Gbps.
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, 1000 Mbit/s, XPIC 30/30 cm
00072533 
00072533 Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full outdoor s 10 GE porty a kapacitou až 2,2 Gbps.
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, 2000 Mbit/s, XPIC 30/30 cm
00072534 
00072534 Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full outdoor s 10 GE porty a kapacitou až 2,2 Gbps.
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6365 18 GHz, 6371, 2200 Mbit/s, XPIC, 10 GETh 30/30 cm
00072535 
00072535 Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full outdoor s 10 GE porty a kapacitou až 2,2 Gbps.
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Ericsson MINI-LINK 6371 + 6365 je unikátní mikrovlnný spoj.

    Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v případě změny pásma a jednoduchost v případě upgrade (ODU jednotka je osazena dvěma modemy s podporou XPIC).

    Mezi hlavní výhody platformy Mini-Link Ericsson patří:
    • Vysoká stabilita a dlouhá životnost - ODU jednotky jsou vyráběny a testovány pro provoz v extrémních teplotách pro zákazníky po celém světě.
    • Upgrade a Migrace pásma - Díky rozdělení venkovní části spoje na mikrovlnou a datovou část lze jednoduše migrovat pásma výměnou MW ODU, případně upgradovat spoj přidáním další ODU nebo výměnou datové části spoje.
    • Variabilita - Spoj je možné provozovat v konceptu 1+0, ale i jako 2+0 XPIC nebo postavit spoj do dvou nezávislých směrů v režimu EAST-WEST. Jednotka podporuje L1 bonding se spojem v pásmu 80 GHz (Multiband).

     

    ODU 6365 je venkovní mikrovlnná jednotka dodávána pro licencovaná pásma 6-42 GHz a volné pásmo 10 GHz. Podporuje kanály 7-112 MHz a modulaci až 8k QAM. ODU jednotka je připravena na připojení modemu s šířkou kanálu 224 MHz, případně připojení dvou modemů 112 MHz s podporou carrier aggregation


    ODU 6371 je venkovní jednotka osazena dvěma modemy 112 MHz s modulací až 8k QAM. Jednotka obsahuje výkonný integrovaný switch s rozhraním 4x10G SFP+, podporou hierarchického bondingu a switchovací kapacitou do 47 Gbps. Díky tomu lze IDU jednoduše použít pro budování multiband spojů v kombinaci libovolného pásma s 80 GHz spojem.




    ODU jednotka 6371 dokáže rozdělit provoz do dvou nezávislých směrů a pomocí jedné jednotky dokážete realizovat dva směry.



    Multiband konfigurace do dvou směrů umožňuje sdružení provozu mezi standardním pásmem na nižší frekvenci a pásmem 80 GHz. Sdružení probíhá na první vrstvě pomocí hRLB a dosahuje kapacity až 10 GBit/s

    Technologie Ericsson MINI-LINK je prověřena instalacemi ve více než 100 zemích světa. Ericsson je největším světovým výrobcem MW spojů a právě řada MINI-LINK, kterou mimo jiné využívají největší TELCO operátoři, se stala etalonem kvality v tomto oboru.

    VanCo.cz z pozice přímého distributora nabízí kompletní servisní jištění včetně přístupu k náhradním dílům. Pro zákazníky zajištujeme pravidelná školení a profesionální technický support.

    V případě zájmu spoje rádi předvedeme a zapůjčíme na otestování.

    Technické parametry:
    • Pásmo 6 - 42 GHz (dle HW varianty ODU 6365)
    • Přenosová kapacita až 2.200 Mbit/s
    • Šířka kanálu až 2x 112 MHz
    • Modulace až 8k QAM
    • TX power až +30 dBm (dle HW varianty ODU 6365)
    • 3 x SFP+
    • 1 x RJ45 GE
    • Napájení 48 VDC
    • L2 funkcionalita (Customer bridge, Provider bridge, QoS, H-QOS)
    • L3 funkcionalita (L3VPN, Seamless MPLS, Routed DCN)
    • Agregace kanálů (224 MHz)
    • L1 hiearchický bonding
    • Provozní teplota -5°C až +60°C
    • Typická spotřeba:
    ODU 6371 59 W (Každý SFP modul +1 W, každý SFP+ modul +1,5 W)
    ODU 6365 11 GHz: 19-34 W (Pmin - Pmax)
    ODU 6365 18 GHz: 20-24 W (Pmin - Pmax)
    MINI-LINK 6371 59 W (bez ODU)
    • Každý SFP přidá 1 W a každý SFP+ přidá 1,5 W k hodnotě spotřeby.
    • Anténní systém 0,3 / 0,6 / 0,9 / 1,2 m

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Související produkty16

    Související produkty

    Propojovací kabel N male - N male

    Profesionální vysokofrekvenční 50 Ohm pigtail určený pro frekvenční rozsah 0 až 6 GHz, případně jako propojovací mezifrekvenční kabel pro systémy ODU-IDU. Zakončení na obou stranách je pomocí konektorů N male - N male. Parametry: Název; Hodnota; Impeda...

    od 

    197 Kč 

    bez DPH

    od 

    238 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    Směrovací kabel Ericsson MINI-LINK 6363/6365

    Kabel určený pro směrování jednotek Ericsson MINI-LINK 6363/6365. Kabel je zakončen banánky pro přímé připojení do běžného multimetru.

    360 Kč 

    bez DPH

    436 Kč 

    s DPH

    Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

    Jmenovité napětí: 450/750 V; Zkušební napětí: 2,5 kV; Průřez (x - y mm2): 1.5; Jádro: Lanované holé Cu jádro; Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs; Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs; Odolnost: UV záření u provedení v černé

    29.40 Kč 

    bez DPH

    35.57 Kč 

    s DPH

    Průmyslový zdroj ADEL System FLEX17048A (48V / 3,8A / 180W)

    Řada průmyslových DC napájecích zdrojů FLEX od tradičního italského výrobce ADEL System přináší ty nejlepší technologie i do kategorie cenově dostupných zdrojů. Model FLEX17048A je AC/DC zdroj se vstupním napětím o širokém rozsahu 115-230 V a stejnosmě...

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    SFP 10/100/1000Base T Copper RJ45, -40 - 85°C, Cisco

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

    441 Kč 

    bez DPH

    534 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP 10/100/1000Base T Copper RJ45, -40 - 85°C, Cisco, Ceragon kompatibilní

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco, Ceragon kompatibilní

    529 Kč 

    bez DPH

    640 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1270, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    612 Kč 

    bez DPH

    741 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1330, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    612 Kč 

    bez DPH

    741 Kč 

    s DPH

    Držák 19" 1U pro 10x N panelová spojka

    Držák do 19" racku o velikosti 1U, který umožňuje umístit 10x N panelovou spojku, případně další příslušenství pomocí bohaté nabídky montážních otvorů..

    374 Kč 

    bez DPH

    453 Kč 

    s DPH

    RL OCTIS LC SM, 10 m

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s DUPLEX konektory LC, představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom kon...

    Cena po přihlášení
     
     

    RL OCTIS LC SM, 20 m

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s DUPLEX konektory LC, představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom kon...

    Cena po přihlášení
     
     

    RL OCTIS LC SM, 30 m

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s DUPLEX konektory LC, představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom kon...

    Cena po přihlášení
     
     

    RL OCTIS RJ45 Code L AWG24, 10 m

    Venkovní metalický kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s konektory RJ45 představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom konci vodotěsným konekt...

    Cena po přihlášení
     
     

    Zemnící sada pro jednotky Ericsson MINI-LINK 6366+6363

    Zemnící sada pro jednotky Ericsson MINI-LINK 6366+6363, která při správné montáži zasjistí předepsané zemnění dle podmínek výrobce. Sada je tvořena: - 2x zemnící vodič 16 mm2 / (1m + 0,65m), zakončeno kabelovými oky M8; - Zemnící svorka ZSA 16; - Zemní...

    330 Kč 

    bez DPH

    399 Kč 

    s DPH

     

    sestava

    skladem

    Napájecí kabel Ericsson 2x2,5mm2, venkovní, stíněný

    Kvalitní venkovní napájecí kabel o průřezu 2x2,5mm 2 , , který je navíc i důkladně stíněný (fólie + oplet) pro tu nejlepší ochranu připojených zařízení proti přepětí. Doporučený kabel pro napájení jednotek Ericsson MINI-LINK 6366 a 6352 . Udávaná cena ...

    Cena po přihlášení
     
     

    Naposledy navštívené