MENU
0
Košík je prázdný

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...Další informace

Výrobce
  ERICSSON
 
Kód
 00032777 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
 
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V

    SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl speciálně vyvinut pro vysokorychlostní optickou komunikaci krátkého dosahu.

    General information
  • Capacity - 10 Gbit/s

    Optical specifications
  • Mode - Single mode
  • Maximum distance - 1.4 km
  • TX wave length - 1310 nm
  • RX wave length - 1310 nm
  • Parametry

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP Ericsson
    Přenosová rychlost SFP 10 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 1.4
    Simplex / Duplex Duplex
    Teplotní rozsah Industriální
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 2 vlákna
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Naposledy navštívené