MENU
0
Košík je prázdný

 

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

Status: Novinka 

 
51 produktů
3 stránky
 
 

EnGenius EWS357-FIT (Fit6 2x2)

EnGenius EWS357-FIT je WiFi 6 přístupový bod se skvělým poměrem cena/výkon určený jak pro domácí, tak podnikové použití. Maximální rychlost WiFi je 574 Mbps (2,4 GHz) a 1 200 Mbps (5 GHz).

4 554 Kč 

bez DPH

5 510 Kč 

s DPH

EnGenius EWS2910-FIT (FitSwitch 8 PoE)

EnGenius EWS2910-FIT je 8-portový PoE Switch z rodiny EnGenius FIT. Je vybaven 8x PoE RJ45 porty a 2x SFP porty s možností lokální nebo centrální konfigurace, monitorováním a správou sítě a snadno použitelným webovým rozhraním.

5 233 Kč 

bez DPH

6 332 Kč 

s DPH

EnGenius FitController (FitConn100)

EnGenius FitController je jednoduchý, bezpečný a snadno použitelný WiFi kontrolér pro přístupové body a switche EnGenius FIT. Nabízí správu sítě až pro 100 přístupových bodů a switchů.

3 708 Kč 

bez DPH

4 487 Kč 

s DPH

EnGenius EWS377-FIT (Fit6 4x4)

EnGenius EWS377-FIT je WiFi 6 přístupový bod se skvělým poměrem cena/výkon určený jak pro domácí, tak podnikové použití. Maximální rychlost WiFi je 1 148 Mbps (2,4 GHz) a 2 400 Mbps (5 GHz).

7 625 Kč 

bez DPH

9 226 Kč 

s DPH

EnGenius EWS850-FIT (Fit6 2x2 Outdoor)

EnGenius EWS850-FIT je WiFi 6 venkovní přístupový bod se skvělým poměrem cena/výkon určený jak pro domácí, tak podnikové použití. Maximální rychlost WiFi je 1 148 Mbps (2,4 GHz) a 2 400 Mbps (5 GHz).

10 360 Kč 

bez DPH

12 536 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD LHG LTE18 kit

MikroTik LHG LTE18 kit je robustní venkovní LTE router sloužící pro připojení k mobilní datové síti. LHG LTE18 kit podporuje rychlost až 1,2 Gbps (download) / 150 Mbps (upload) díky využití LTE modemu kategorie 18.

5 158 Kč 

bez DPH

6 241 Kč 

s DPH

NOYAFA NF-912 PON Optical Power Meter

Optický power meter NOYAFA NF-912 speciálně určený pro měření PON tras.

3 455 Kč 

bez DPH

4 181 Kč 

s DPH

MikroTik FiberBox Plus, venkovní SFP+ switch

MikroTik Fiber Box Pro je venkovní 10gigabitový optický switch, který nabízí 4x SFP+ šachtu, 1x GE RJ45 port s podporou PoE-in a navíc ještě další dva způsoby napájení - 2pin svorkovnici a klasický jack.

4 236 Kč 

bez DPH

5 126 Kč 

s DPH

Milesight LoRaWAN brána, IP65

Robustní 8kanálová venkovní LoRaWAN brána se dvěma integrovanými anténami.

7 095 Kč 

bez DPH

8 585 Kč 

s DPH

Milesight LoRaWAN brána s externí anténou, IP65

Robustní 8kanálová venkovní LoRaWAN brána s externí anténou.

9 055 Kč 

bez DPH

10 957 Kč 

s DPH

Milesight LoRaWAN brána, vnitřní

UG63 je 8kanálová LoRaWAN brána se dvěma integrovanými anténami pro vnitřní použití

4 822 Kč 

bez DPH

5 835 Kč 

s DPH

Milesight LoRaWAN základní senzor pro monitorování vnitřního prostředí

Milesight AM103 je kompaktní LoRaWAN senzor pro základní monitorování vnitřního prostředí. Poradí si s měřením teploty, vlhkosti a koncentrace CO2. Aktuální naměřené hodnoty jsou přehledně zobrazené na 2,13" E-ink displeji . Pro snadné odečtení úrovně ...

5 081 Kč 

bez DPH

6 148 Kč 

s DPH

Milesight LoRaWAN pokročilý senzor pro monitorování vnitřního prostředí

Milesight AM307 je kompaktní LoRaWAN senzor pro pokročilé monitorování vnitřního prostředí. Poradí si s měřením teploty, vlhkosti, koncentrace CO2, TVOC, tlaku, okolního světla a zároveň funguje jako detektor pohybu. Aktuální naměřené hodnoty jsou přeh...

7 539 Kč 

bez DPH

9 122 Kč 

s DPH

Milesight LoRaWAN venkovní senzor pro měření teploty a vlhkosti

Milesight EM300-TH je kompaktní LoRaWAN senzor pro monitorování venkovního prostředí. Poradí si s měřením teploty a vlhkosti. Data jsou předávána pomocí technologie LoRaWAN. Dohled a ovládání provádí uživatel pomoci LoRaWAN bran a Milesight IoT Cloudu ...

1 374 Kč 

bez DPH

1 663 Kč 

s DPH

Optický FTTH patchcord, SC/APC-SC/APC, simplex, bílý LSZH, armovaný, G.657.B3

Optické simplexní patchcordy s vláknem G.657.B3 jsou svými vlastnostmi uzpůsobeny pro využití v FTTH sítích k připojení ONT a pro použití ve vysokohustotních rozvaděčích, kde je zvýšené riziko makroohybu a předpokládá se namáhání kabelu. Plná průchodno...

od 

56 Kč 

bez DPH

od 

68 Kč 

s DPH

Novinka

varianty

 

Optický FTTH patchcord, SC/PC-SC/PC, simplex, bílý LSZH, armovaný, G.657.B3

Optické simplexní patchcordy s vláknem G.657.B3 jsou svými vlastnostmi uzpůsobeny pro využití v FTTH sítích k připojení ONT a pro použití ve vysokohustotních rozvaděčích, kde je zvýšené riziko makroohybu a předpokládá se namáhání kabelu. Plná průchodno...

od 

54 Kč 

bez DPH

od 

65 Kč 

s DPH

Novinka

varianty

 

MikroTik hAP ax3, WiFi 6 router, 2.5G Ethernet

MikroTik hAP ax3 je technologicky nabitý WiFi router s podporou nejnovějšího standardu WiFi 6 a 2.5G Ethernetu. Celkem router nabízí 1x 2.5 Gigabit Ethernet port, 4x Gigabit Ethernet port a USB port.

2 619 Kč 

bez DPH

3 169 Kč 

s DPH

MikroTik CRS504-4XQ-IN, switch 4x 100G QSFP28 port

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN je plně managovatelný optický switch, který disponuje 4x 100 Gbps QSFP28 porty a 1x metalickým portem s podporou PoE in.

14 400 Kč 

bez DPH

17 424 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC

MikroTik CCR2004-16G-2S+PC je pokročilý router, který nabízí celkem 18 portů, z toho 16x GE RJ45 a 2x 10G SFP+, navíc je zcela pasivně chlazený.

8 223 Kč 

bez DPH

9 950 Kč 

s DPH

MikroTik MT-HotSwapFan, ventilátor pro CCR2216-1G-12XS-2XQ

Náhradní hot-swap ventilátor pro nejnovější produkty MikroTik, například CCR2216.

720 Kč 

bez DPH

871 Kč 

s DPH

MikroTik QMP-LDF, držák jednotky LDF

Adaptér pro montáž na sloup/stožár pro řadu MikroTik LDF – extra snadné použití a všestrannost. Nabízí dvě možnosti montáže a s QMP i montáž jednotky LDF na stěnu.

90 Kč 

bez DPH

109 Kč 

s DPH

UBNT airFiber 60 XR, AF60-XR

AirFiber 60 XR (AF60-XR) je 60GHz PtP zařízení s propustností až 2,5 Gbps od Ubiquiti Networks. Díky dlouhému dosahu je ideální pro poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí maximalizovat rychlost propojení bodů s nákladově efektivním zařízením.

23 060 Kč 

bez DPH

27 903 Kč 

s DPH

GSM Inteligentní spínač na DIN lištu IQ Socket IQTD GS440

Čtvrtá generace komunikátoru na DIN lištu s nejlepším poměrem cena/výkon. Inovovaný a nejpropracovanější GSM komunikátor na trhu - GSM klíč/spínač/ovládání s možností připojení široké škály sensorů. Ovládání chytrou aplikací, SMS, prozváněním, Bluetooth,P

2 193 Kč 

bez DPH

2 654 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

Naposledy navštívené