MENU
0
Košík je prázdný

 

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

Status: Výprodej 

 
51 produktů
3 stránky
 
 

Parabol.anténa 18dBi, prům.44cm vč. Bleskojistky

Vysoce kvalitní parabolická anténa 18dBi pro pásmo 2,4GHz. Integrovaná bleskojistka přímo v zářiči.

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

Pigtail - Redukce MMCX (Orinoco) - N-female, 400 mm

Redukce pro připojení externí antény k Orinoco PC card, kvalitní provedení, konektor N female

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Pigtail - Redukce MMCX (Orinoco) N-male, 400 mm

Redukce pro připojení externí antény, kvalitní provedení, konektor N male

55 Kč 

bez DPH

67 Kč 

s DPH

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Pigtail UFL - N male, 250 mm

Tento pigtail umožní připojení miniPCI karty k anténě s konektorem N female. Pigtail je zakončen konektorem N male

9 Kč 

bez DPH

10.89 Kč 

s DPH

Panelová anténa s boxem,17 dBi, 5 GHz

Kvalitní panelová anténa se ziskem 17 dBi přizpůsobená pro pásmo 5,470 - 5,725 GHz, s integrovaným boxem a pigtailem UFL. Box je vhodný pro uložení RB411; Dostupná vzdálenost pro přímou radiovou viditelnost je 1 km. Parametry: Název; Hodnota; Frekvence

290 Kč 

bez DPH

351 Kč 

s DPH

Optický Konektor FIC, SC, MM

Optický konektor pro rychlé použití a nasazení v terénu bez použití specialních nástrojů. Multimod

119 Kč 

bez DPH

144 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 50/125, ST/PC-ST/PC, MM, duplex, 3m

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST

111 Kč 

bez DPH

134 Kč 

s DPH

Optický patchcord 50/125, ST/PC-ST/PC , MM, duplex, 5m

Optický patchcord 5m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

Optický NPC konektor SC MM 62,5/125.

Optický NPC konektor 3M 6800-62.5 SC MM 62,5/125um, 0,25/0,9 mm vlákno.

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

Gainmaster spínaný zdroj 12V/0,85, 10W, s integrovaným PoE

Kvalitní napájecí zdroj 12V/0,85 A DC s integrovaným POE.

63 Kč 

bez DPH

76 Kč 

s DPH

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

558 Kč 

bez DPH

675 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

530 Kč 

bez DPH

641 Kč 

s DPH

Zářezový nástroj Gembird T-430

Zářezový nástroj určený pro zařezávání UTP/FTP kabelu do zásuvek, patch panelů se zářezovým typem 110

149 Kč 

bez DPH

180 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SM321B, SFP modul, WDM, 1Gbps, 10km, SM/LC

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zař

455 Kč 

bez DPH

551 Kč 

s DPH

Propojovací kabel s konektory "F" - 2m

Propojovací šňůra s konektory "F" - 2.0m

30 Kč 

bez DPH

36.30 Kč 

s DPH

Síťový spínaný zdroj 24V/2A, 50W

50W - 24V/2,1A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použití v krytu, Vstup: 176-264V/47-63Hz, cold start 230V/30A, Setup/rise/hold time 200/100/20ms, 0°C-50°C, 0,5kg, 159x94x38mm

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB411L, 300 MHz Atheros CPU, 32 MB RAM, RouterOS L3

Ekonomické řešení klientské platformy RouterBOARD. RB/411L je osazen 1x LAN portem a 1x miniPCI slotem.

613 Kč 

bez DPH

742 Kč 

s DPH

Tycon System TP-DCDC-1248GD-HP, měnič s PoE, 12V DC/56V DC, 35W

Tycon TP-DCDC-1248GD-HP je HP měnič napětí s PoE portem s napáením dle standardu 802.3at. Vstupní napětí 10 - 15VDC je regulováno na 56V/ 0,625A. Zdroj disponuje dvěma izolovanými vstupy pro redundantní napájení.

1 590 Kč 

bez DPH

1 924 Kč 

s DPH

Tycon System TP-SW8-NC, PoE switch 8x port, 48V, 2A/port

Tycon Power Systems TP-SW8-NC je průmyslový switch napájený DC napětím v rozpětí 12 - 57 VDC. Switch disponuje 8x 10/100 Mbps porty, na každém z nich je možné dosáhnout max. 2A napájecího proudu. PoE není řešeno dle standardu 802.3 af/at, jedná se pouz...

2 490 Kč 

bez DPH

3 013 Kč 

s DPH

Tycon UPS Pro, Polycarbonátový box, 24V 60W systém bez baterií, 24V POE, Solar Ready

Zálohované venkovní napájení. Baterie 24V/9Ah, PoE 24V/1A. Doba zálohování 7W@24 hod.

2 990 Kč 

bez DPH

3 618 Kč 

s DPH

Tycon System TP-DCDC-2456G-VHP 18-36V input 56V Passive POE Output, Pinout 1

Tycon TP-DCDC-2456G-VHP je speciálně navržený DC/DC konverter s integrovaným PoE injectorem pro napájení bezdrátových jednotek a dalších systémů, které vyžadují High Power pasivní PoE napájení, např. mikrovlnné spoje, PTZ bezpečnostní kamery, apod. Ten...

1 990 Kč 

bez DPH

2 408 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

Naposledy navštívené