MENU
0
Košík je prázdný
 

varianty

Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4 až 2.000 Mbit/s vč. AS

Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4 až 2.000 Mbit/s vč. AS

Ericsson MINI-LINK 6366 + 6363 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full Outdoor. Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v příp...Další informace

Výrobce
  ERICSSON
 
Kód
 00069292 
Záruka
24 Měsíce
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4 až 2.000 Mbit/s vč. AS - varianty

Počet Název Kód Popis Dostupnost Vaše cena
bez DPH
Vaše cena
s DPH
1ks Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4, 100 Mbit/s, 30/30cm
00069287 
00069287 Ericsson MINI-LINK 6366 + 6363 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full Outdoor. Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v příp...
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4, 500 Mbit/s, 30/30cm
00069288 
00069288 Ericsson MINI-LINK 6366 + 6363 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full Outdoor. Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v příp...
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4, 1000 Mbit/s, 30/30cm
00069289 
00069289 Ericsson MINI-LINK 6366 + 6363 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full Outdoor. Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v příp...
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4, 1000 Mbit/s, XPIC, 30/30cm
00069290 
00069290 Ericsson MINI-LINK 6366 + 6363 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full Outdoor. Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v příp...
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ericsson MINI-LINK 6363 23 GHz, 6366/4, 2000 Mbit/s, XPIC, 30/30cm
00069291 
00069291 Ericsson MINI-LINK 6366 + 6363 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full Outdoor. Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v příp...
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Ericsson MINI-LINK 6366 + 6363 je unikátní mikrovlnný spoj v provedení Full Outdoor.

    Koncepce spoje je tvořena dvěma plně venkovními jednotkami. Rozdělení koncepce do dvou nezávislých celků přináší zákazníkovi obrovskou variabilitu, jednoduchost v případě změny pásma a jednoduchost v případě upgrade (ODU jednotka je osazena dvěma modemy s podporou XPIC)



    ODU 6363 je venkovní mikrovlnná jednotka dodávána pro licencovaná pásma 6-42 GHz a volné pásmo 10 GHz. Podporuje kanály 7-112 MHz a modulaci až 4096 QAM.




    ODU 6366 je venkovní jednotka osazená dvěma modemy s podporou funkce XPIC, která zajišťuje souběžný provoz dvou mikrovlnných jednotek na stejné frekvenci (v opačných polarizacích). Díky tomu výrazně šetří náklady za kanál od ČTÚ
    Jednotka obsahuje výkonný integrovaný switch s podporou rozhraní GEth.


    V koncepci 1+0 dosahuje spoj kapacity až 1.000 Mbit/s. (2x ODU 6363, 2x ODU 6366, single polarizační anténa)




    V koncepci 2+0 dosahuje spoj kapacity až 2.000 Mbit/s. (4x ODU 6363, 2x ODU 6366, dual polarizační anténa s polarizační výhybkou)



    Technologie Ericsson MINI-LINK je prověřena instalacemi ve více než 100 zemích světa. Ericsson je největším světovým výrobcem MW spojů a právě řada MINI-LINK, kterou mimo jiné využívají největší TELCO operátoři, se stala etalonem kvality v tomto oboru.

    Technické parametry:
  • Pásmo 6 - 42 GHz (dle HW varianty ODU 6363)
  • Přenosová kapacita: 1+0 až 1.000 Mbit/s nebo XPIC 2+0 až 2.000 Mbit/s
  • Šířka kanálu až 112 MHz
  • Modulace až 4096 QAM
  • TX power až +30 dBm (dle HW varianty ODU 6363)
  • 2x10/100/1000 BASE-T IEEE802.3 TRAFFIC INTERFACES
  • Optical GbE via 1000/2500 BASE- SX/LX/ZX IEEE802.3
  • Switching
  • Customer a Provider Bridge
  • IEEE 802.1Q-2011 , IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1AX LAG/LACP
  • Bandwidth notification (G.8013)
  • Operační teplota -33°C až +55°C
  • Typická spotřeba: 54-65 W (1+0konfigurace) nebo 74-96 W (2+0 konfigurace)
  • Napájení 48 VDC
  • ACM, ATPC
  • L3 VPN, VRF, OSPF, IS-IS, eBGP, MPLS OAM, RSVP-TE, Sync E, 1588v2 (Telecom profile G.8275.1), NTP transparent, Supported by IP transport NMS, ServiceOn, Craft and CLI?SNMP v3, SSH, RADIUS, TACACS
  • Anténní systém 0,3/ 0,6 / 0,9 / 1,2 m
  • Parametry

    ACM - hitless Ano
    ATPC Ano
    FEC Ano
    Frekvence (GHz) 23
    Jumbo rámce Ano
    Koncepce Full-Outdoor
    Max. garantovaná kapacita (Mbit/s) 2000
    Max. vysílací výkon (dBm) 30
    Metalický port Ano
    Modulace až 4096 QAM
    Možnost pronájmu zařízení Ano
    Možnost uzavření SLA Ano
    Optický port Ano
    Pásmo Licenční
    Port E1 Ne
    Požadovaná kapacita (Mbit/s) min. 50, min. 100, min. 200, min. 300, min. 400, min. 500, min. 1000, min. 2000
    SNMP Ano
    Spotřeba (W) 54-65 W (1+0) nebo 74-96 W (2+0)
    Šířka kanálu (MHz) až 112
    XPIC Ano

    Napájení

    Napájení DC
    Napájení DC Ano
    Napájení PoE Ne

    Parametry Ethernet

    Rychlost portů 2,5 Gbps
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení2

    Datasheet MINI-LINK 6363.pdf Formát pdf (114.8 kB) Stáhnout

    Související produkty16

    Související produkty

    Propojovací kabel N male - N male

    Profesionální vysokofrekvenční 50 Ohm pigtail určený pro frekvenční rozsah 0 až 6 GHz, případně jako propojovací mezifrekvenční kabel pro systémy ODU-IDU. Zakončení na obou stranách je pomocí konektorů N male - N male. Parametry: Název; Hodnota; Impeda...

    od 

    197 Kč 

    bez DPH

    od 

    238 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    Směrovací kabel Ericsson MINI-LINK 6363/6365

    Kabel určený pro směrování jednotek Ericsson MINI-LINK 6363/6365. Kabel je zakončen banánky pro přímé připojení do běžného multimetru.

    360 Kč 

    bez DPH

    436 Kč 

    s DPH

    Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

    Jmenovité napětí: 450/750 V; Zkušební napětí: 2,5 kV; Průřez (x - y mm2): 1.5; Jádro: Lanované holé Cu jádro; Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs; Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs; Odolnost: UV záření u provedení v černé

    29.40 Kč 

    bez DPH

    35.57 Kč 

    s DPH

    ADEL System FLEX17048A, Průmyslový zdroj, 48V/3,8A, 180W

    Kompaktní 48V zdroj s uchycením na DIN lištu a s příkonem až 180W.

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    SFP 10/100/1000Base T Copper RJ45, -40 - 85°C, Cisco

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

    441 Kč 

    bez DPH

    534 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP 10/100/1000Base T Copper RJ45, -40 - 85°C, Cisco, Ceragon kompatibilní

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco, Ceragon kompatibilní

    529 Kč 

    bez DPH

    640 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1270, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    612 Kč 

    bez DPH

    741 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1330, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    612 Kč 

    bez DPH

    741 Kč 

    s DPH

    SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

    SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...

    999 Kč 

    bez DPH

    1 209 Kč 

    s DPH

    RL OCTIS LC SM, 10 m

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s DUPLEX konektory LC, představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom kon...

    Cena po přihlášení
     
     

    RL OCTIS LC SM, 20 m

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s DUPLEX konektory LC, představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom kon...

    Cena po přihlášení
     
     

    RL OCTIS LC SM, 30 m

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s DUPLEX konektory LC, představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom kon...

    Cena po přihlášení
     
     

    RL OCTIS RJ45 Code L AWG24, 10 m

    Venkovní metalický kabel pro připojení venkovních MW jednotek 6366 na jednom konci s konektorem OCTIS. Propojovací venkovní kabely s konektory RJ45 představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu osazeného na jednom konci vodotěsným konekt...

    Cena po přihlášení
     
     

    Zemnící sada pro jednotky Ericsson MINI-LINK 6366+6363

    Zemnící sada pro jednotky Ericsson MINI-LINK 6366+6363, která při správné montáži zasjistí předepsané zemnění dle podmínek výrobce. Sada je tvořena: - 2x zemnící vodič 16 mm2 / (1m + 0,65m), zakončeno kabelovými oky M8; - Zemnící svorka ZSA 16; - Zemní...

    330 Kč 

    bez DPH

    399 Kč 

    s DPH

     

    sestava

    skladem

    Napájecí kabel Ericsson 2x2,5mm2, venkovní, stíněný

    Kvalitní venkovní napájecí kabel o průřezu 2x2,5mm 2 , , který je navíc i důkladně stíněný (fólie + oplet) pro tu nejlepší ochranu připojených zařízení proti přepětí. Doporučený kabel pro napájení jednotek Ericsson MINI-LINK 6366 a 6352 . Udávaná cena ...

    Cena po přihlášení
     
     

    Naposledy navštívené