MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
12 produktů
1 stránka
 
 

UBNT UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/10...

1 580 Kč 

bez DPH

1 912 Kč 

s DPH

UBNT UF-OLT - U Fiber, 8-port GPON OLT

UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 1024 současně připojených klientů UFiber Nano G do vzdálenosti 20 k...

34 470 Kč 

bez DPH

41 709 Kč 

s DPH

UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module

Parametry: Název; Hodnota; Konektory: SC; Formát: SFP; Pro typ kabelu: SM; Přenosová rychlost:: 1.244 / 2.488 Gbps; Vlnová délka - Tx/Rx (nm): 1490 / 1310; Dosah (km): 20; Typ přenosu: XPON; DDMI - diagnostika: ano;

1 666 Kč 

bez DPH

2 016 Kč 

s DPH

UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port

UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami UFiber ...

998 Kč 

bez DPH

1 208 Kč 

s DPH

UBNT FiberPoE Gen2

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat větší většímu rozsahu teplot (-40 a...

650 Kč 

bez DPH

787 Kč 

s DPH

UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - 20-pack

Výhodné balení 20 ks GPON jednotek UFiber Loco. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optickéh...

19 240 Kč 

bez DPH

23 280 Kč 

s DPH

UBNT EdgeSwitch ES-12F EdgeSwitch Fiber, 4x GLAN, 12x SFP

Gigabitový L2 opticko-metalický switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-12F v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 56W. EdgeSwitch ES-12F je plně managovatelný switch se 4x GLAN + 12x SFP porty a celkovou propustností 32Gbps. ...

4 484 Kč 

bez DPH

5 426 Kč 

s DPH

UBNT UniFi Switch, 16-Port, 10 Gigabit, no PoE

UniFiSwitch US-16-XG je velmi výkonný optický switch vhodný pro výstavbu páteřní 10Gbit sítě. UniFiSwitch ES-16-XG je switch obsahující 4x 10G ethernetové a 12x SFP+ porty s celkovou propustností 320Gbps. Všechny metalické i optické porty podporují kro...

13 040 Kč 

bez DPH

15 778 Kč 

s DPH

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meter

UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Parame...

603 Kč 

bez DPH

730 Kč 

s DPH

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 meter

UDC-2 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Parame...

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter

UDC-1 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Parame...

402 Kč 

bez DPH

486 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)