MENU
0
Košík je prázdný
 
Pigtail optický, SM, SC/PC, 9/125, 900µm, 1m, barevné (12ks)

Pigtail optický, SM, SC/PC, 9/125, 900µm, 1m, barevné (12ks)

Optický pigtail je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby - s...Další informace

Výrobce
  Zcomax
 
Kód
 00030364 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
411 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
497 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optický pigtail je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem.
    Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby - svařováním nebo pomocí mechanických optických spojek.
    Sériové pigtaily jsou standardně vyráběny se singlemodovým vláknem 09/125 µm nebo multimodovým vláknem 50/125 µm a 62,5/125 µm s konektory E2000, FC, LC, SC a ST, v délkách 1 a 2 metry.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Mód: SM - single mode
    Zakončení: SC/PC
    Vlákno: 09/125
    Průměr pigtailu: 900µm
    Délka (m): 1

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené