MENU
0
Košík je prázdný

Pasivní prvky 

 
Pasivní prvky
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
473 produktů
20 stránek
 
 

Optická kabelová spojka, až 96 svárů

Pasivní prvek, který poskytuje vynikající ochranu až 96ti vláken

1 335 Kč 

bez DPH

1 615 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-LC/APC, SM, duplex, 3m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

133 Kč 

bez DPH

161 Kč 

s DPH

Vnitřní Riser kabel, 24 vl. (24x1) G.657.A1, OD 12,0 mm

Kabely užívané pro postupné připojování zákazníků. Konstrukce vnitřního kabelu se suchou konstrukcí central tube umožňuje jednoduché vytažení konkrétní trubičky s vlákny z vertikální části kabelu a následnou instalaci v horizontálním směru k zákazníkov...

43.10 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125,LC/APC-LC/PC, SM, duplex, 5m

Patchcord SM, 9/125, LC/APC-LC/PC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

179 Kč 

bez DPH

217 Kč 

s DPH

Kryt optických spojek OKOS 1

Kryt OKOS je určen k mechanické ochraně optických spojek, které jsou uloženy v zemi. Poskytuje i prostor uložení rezervy optického kabelu. Kryt je svařen z polyethylenových desek tloušťky 15mm s výbornými mechanickými a chemickými vlastnostmi a neobsah...

8 632 Kč 

bez DPH

10 445 Kč 

s DPH

Kryt optických spojek OKOS 1a

Kryt OKOS je určen k mechanické ochraně optických spojek, které jsou uloženy v zemi. Poskytuje i prostor uložení rezervy optického kabelu. Kryt je svařen z polyethylenových desek tloušťky 15mm s výbornými mechanickými a chemickými vlastnostmi a neobsah...

9 616 Kč 

bez DPH

11 635 Kč 

s DPH

Kryt optických spojek OKOS 3

Kryt OKOS je určen k mechanické ochraně optických spojek, které jsou uloženy v zemi. Poskytuje i prostor uložení rezervy optického kabelu. Kryt je svařen z polyethylenových desek tloušťky 15mm s výbornými mechanickými a chemickými vlastnostmi a neobsah...

10 080 Kč 

bez DPH

12 197 Kč 

s DPH

Optický patchcord, OM3, 50/125, LC/PC-LC/PC, MM, duplex, 20m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

395 Kč 

bez DPH

478 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 3mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závěsu, LSOH plášť, 4 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

9 Kč 

bez DPH

10.89 Kč 

s DPH

Optický patchcord, OM3, 50/125, LC/PC-LC/PC, MM, duplex, 25m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

Optický patchcord, OM1, 62,5/125, LC/PC-LC/PC, MM, duplex, 5m

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy. Param...

200 Kč 

bez DPH

242 Kč 

s DPH

Box pro zakončení optických vláken FA-OTB-F12M pro 12 vláken, kovový

Venkovní optický rozvaděč od výrobce Fiber Arsenal FA-OTB-F12M pro 12 vláken se používá především k propojení venkovních optických kabelů a pigtailů. Uživatelsky příjmené, uvnitř rozvadeče je dostatek prostoru pro instalací kabelů, zároveň je zde prost...

765 Kč 

bez DPH

926 Kč 

s DPH

Optická kazeta univerzální R35 pro 12 vláken, s víčkem, 2x integrovaný hřebínek pro 6 ochran sváru, OEM

Optická kazeta slouží pro uložení spojů optických vláken v rozvaděčích, zemních spojkách a pod.. Kazetu připevňujeme do rozvaděče pomocí trnu se závitem a pojistné matky. Pokud rozvaděč trn nemá, lze použít oboustranou lepící pásku. optická kazeta komp...

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

Venkovní optický rozvaděč FA-ODF-OW48-A pro 48 vláken

Venkovní optický rozvaděč FA-ODF-OW48-A pro 48 vláken se používá především k propojení venkovních optických kabelů a pigtailů. Uživatelsky příjmené, uvnitř rozvadeče je dostatek prostoru pro instalací kabelů, zároveň je zde prostor pro uložení zásoby k...

1 775 Kč 

bez DPH

2 148 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-DQ(BN)H WBF, 24vl., OM3, 50/125, LSOH, BE02, CLT, KDP

Univerzální optický kabel s centrální trubkou

80 Kč 

bez DPH

97 Kč 

s DPH

Optická kabelová spojka, 24x SC pro 48 svárů

Odklopná kabelová zemní spojka FA-JCD-24-I2 od výrobce Fiber Arsenal, pro 48 (až 96) vláken (možno dát do optické kazety dva sváry na sebe). Jedná se o pasivní prvek, který poskytuje vynikající ochranu vláken; Spojka prošla testy v extrémních podmínkác...

2 730 Kč 

bez DPH

3 303 Kč 

s DPH

Optická kabelová spojka pro 24 svárů

Tubusová kabelová spojka Fiber Arsenal FA-FOSC-SDM-M5S24-1VG je pasivní prvek, který poskytuje vynikající ochranu vláken. Vyrobena z vysoce kvalitního materiálu ABS; Lze ji instlovat jak do země, tak na sloup, do země, či na potrubí. Vstupní i výstupní...

2 958 Kč 

bez DPH

3 579 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)