MENU
0
Košík je prázdný

Aktivní prvky 

 
Aktivní prvky
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
83 produktů
4 stránky
 
 

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...

999 Kč 

bez DPH

1 209 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

455 Kč 

bez DPH

551 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1270, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1330, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

MikroTik optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016...

407 Kč 

bez DPH

492 Kč 

s DPH

MikroTik SFP28 optický modul XS+31LC10D, 25Gbps, singlemode

XS+31LC10D is a 25G SFP28 Multirate SM module with a wavelength of 1310 nm and a range of up to 10 km.

2 545 Kč 

bez DPH

3 079 Kč 

s DPH

MikroTik CRS305-1G-4S+IN

CRS305-1G-4S+IN je kompaktní, přesto velmi výkonný switch, který má čtyři SFP+ porty s rychlostí 10 Gbps/port. Zařízení má také kromě optických portů i jeden Gigabitový ethernet s podporou POE IN pro snadný přístup k zařízení, konfiguraci zařízení nebo

2 646 Kč 

bez DPH

3 202 Kč 

s DPH

MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM, 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x LAN (PoE)

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM je výbavou nadupaný switch s 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x Gigabitových ethernetů a jedním 10/100Mbps metalickým portem určený pouze pro management. Switch tak poskytuje celkovou propustnost 168 Gbps a přepínac...

17 790 Kč 

bez DPH

21 526 Kč 

s DPH

MikroTik direct attach kabel Q+DA0001, 40Gbit QSFP+, 1m

MikroTik Q+DA0001 je pasivní DAC kabel sloužící na propojení dvou switchů nebo routerů. Kabel je dlouhý 1m a na obou koncích najdeme QSFP+ konektory s propustností 40 Gbps v obou směrech. Parametry: Název; Hodnota; Délka [m]: 1; Provozní teplota [°...

509 Kč 

bez DPH

616 Kč 

s DPH

MikroTik SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m (S+AO0005)

S+AO0005 je 5 metrový aktivní optický DAC kabel. Je to vysoce efektivní cesta pro spojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty na krátkou vzdálenost uvnitř datového rozvaděče nebo např. mezi sousedními rozvaděči. Kabel je podporován všemi MikroTik z...

891 Kč 

bez DPH

1 078 Kč 

s DPH

SFP 1,25 Gbps LX, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, SIAE

Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Kompatibilita s mikrovlnnými spoji SIAE. Optické transceivery (...

663 Kč 

bez DPH

802 Kč 

s DPH

PROCET PT-PSE110G-S, Gigabitový optický PoE konvertor s aktivní, 30W

Unikátní PoE média konvertor s podporou PoE standard 802.3at/af.

1 345 Kč 

bez DPH

1 627 Kč 

s DPH

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m (XS+DA0001)

Přímý 1 m kabel k propojení dvou SFP/SFP+/SFP28 zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro až 25G Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+/SFP28 kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Technické parametry: Délka ...

509 Kč 

bez DPH

616 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 2,5Gbps, LC dup., 2km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C

Jedná se o kompaktní optický transceiver od výroce Fiber Arsenal používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul; Optické transceivery (optické moduly) j...

497 Kč 

bez DPH

601 Kč 

s DPH

Ceragon QSFP-TO-SFP+ adaptér pro IP-50E

Adaptér pro připojení SFP+ modulu do QSFP+ slotu u jednotky IP-50E umožňuje zapojit klasické SFP+ (10 Gbps) i do QSFP+ slotu a vytvořit tak například dvě nezávislé linky skrz spoj bez nutnosti QSFP+ modulů / kabelu.

Cena po přihlášení
 
 

Fiber Arsenal 40Gbps QSFP+ to 10G SFP+ Converter (bez čipu), Ceragon IP-50E kompatibilní

Redukce Fiber Arsenal umožňuje vložit do QSFP+ šachty 10G SFP+ modul, což cenově zefektivní instalace, kde plně dostačuje přenosová rychlost 10 Gbps. Adaptér byl otestován a je plně kompatibilní s jednotkami Ceragon IP-50E.

1 249 Kč 

bez DPH

1 511 Kč 

s DPH

Ceragon QSFP-TO-SFP+ KIT (adaptér+ průchodka) pro IP-50E

Adaptér pro připojení SFP+ modulu do QSFP+ slotu u jednotky IP-50E umožňuje zapojit klasické SFP+ (10 Gbps) i do QSFP+ slotu a vytvořit tak například dvě nezávislé linky skrz spoj bez nutnosti QSFP+ modulů / kabelu. Kit obsahuje jak samotný QSFP adapté...

Cena po přihlášení
 
 

Media konvertor / převodník DYS-FAS-1, 10/100/1000M, SFP slot

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

478 Kč 

bez DPH

578 Kč 

s DPH

MikroTik SFP+ optické moduly (pár) S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (1330nm/1270nm)

Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně. Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km.

6 326 Kč 

bez DPH

7 654 Kč 

s DPH

Doprodej

sestava

skladem

XCVR,CSFP,1490nm TX/1310nm RX,SM,1.25Gbit/s,10km,W.DDM,INDUSTRIAL GRADE,SINGLE PACK

CSFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.

Cena po přihlášení
 
 

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 3km, SM, 1550nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

407 Kč 

bez DPH

492 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)