MENU
0
Košík je prázdný

Média konvertory 

 
Média konvertory
 
 

Další podkategorie Média konvertory

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
22 produktů
1 stránka
 
 

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

455 Kč 

bez DPH

551 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší ne

732 Kč 

bez DPH

886 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník DYS-FAS-1, 10/100/1000M, SFP slot

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

478 Kč 

bez DPH

578 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

PROCET PT-PSE110G-S, Gigabitový optický PoE konvertor s aktivní, 30W

Unikátní PoE média konvertor s podporou PoE standard 802.3at/af.

1 345 Kč 

bez DPH

1 627 Kč 

s DPH

MikroTik FTC11XG, venkovní optický/metalický 10GE konvertor

Optický převodník MikroTik FTC11XG disponuje SFP+ šachtou a 10G RJ45 rozhraním a díky odolnosti IP55 umožňuje jednoduchou konverzi optického/metalického připojení přímo na střeše.

2 535 Kč 

bez DPH

3 067 Kč 

s DPH

3C-Link 1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

Cisco kompatibilní WDM modul,1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

339 Kč 

bez DPH

410 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

3 413 Kč 

bez DPH

4 130 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

4 964 Kč 

bez DPH

6 006 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

UBNT FiberPoE Gen2

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat větší většímu rozsahu teplot (-40 a...

657 Kč 

bez DPH

795 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

638 Kč 

bez DPH

772 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, 1,25 Gbps, SM, SC dupl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX od ...

1 152 Kč 

bez DPH

1 394 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodníkTP-LINK, MC200CM, 1,25 Gbps, MM, SC, 0,5km, 850nm

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm

836 Kč 

bez DPH

1 012 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC210CS, 1,25 Gbps, SM, SC, 15km, 1310nm

TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC.

792 Kč 

bez DPH

958 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC111CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1550nm

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

661 Kč 

bez DPH

800 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

661 Kč 

bez DPH

800 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC110CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V).

732 Kč 

bez DPH

886 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)