MENU
0
Košík je prázdný

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC110CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V).Další informace

Výrobce
  TP-LINK
 
Part No.
 

MC110CS

 
Kód
 00014526 
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
732 Kč
Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
Vaše cena bez DPH
722 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
874 Kč  s DPH
 

Podobné produkty

  Kód Název produktu Výrobce Status     Dostupnost Cena bez DPH Cena s DPH  
3C-Link 3C-DU-100-13-20 optický duplexní konvertor 10/100Mbs, SM, 20km,SC, TX 1310nm 00016223 3C-Link 3C-DU-100-13-20 optický duplexní konvertor 10/100Mbs, SM, 20km,SC, TX 1310nm 3C-Link
 
300 Kč bez DPH 363 Kč

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

  • disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
  • LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů


  • Parametry:
    Název Hodnota
    LAN port: 10/100 Mbps RJ45
    Napájení: 9 V/0,8 A
    Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
    Provozní teplota (°C): 0 - 50
    Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
    Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27
    Hmotnost (g): 340
    Vlnová délka TX (nm): 1310 nm
    Vlnová délka RX (nm): 1310 nm
    Dosah (km): 20
    Optický kabel: 9/125
    Konektor: SC, RJ45

    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100 Mbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 20
    Typ opt. konektoru SC
    Typ přenosu 2 vlákna
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení2

    Datasheet
    MC110CS_V4_Datasheet.pdf Formát pdf (1 314.5 kB) Stáhnout
    User Guide
    MC110CS_V4_UG.pdf Formát pdf (555.3 kB) Stáhnout

    Alternativy1

    Související produkty

    3C-Link 3C-DU-100-13-20 optický duplexní konvertor 10/100Mbs, SM, 20km,SC, TX 1310nm

    3C-Link 3CDU100 je duplexní singlemodový převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1310nm/RX 1550 nm

    300 Kč 

    bez DPH

    363 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené