MENU
0
Košík je prázdný

Furukawa 

 
Furukawa
 
 

Další podkategorie Furukawa

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
44 produktů
2 stránky
 
 

Pigtail AccuDry AW FLex, 1 vl., LC/PC, 5m

zakončen pouze na jedné straně

350 Kč 

bez DPH

424 Kč 

s DPH

Pigtail AccuDry AW FLex, 1 vl., LC/PC, 50m

zakončen pouze na jedné straně

1 200 Kč 

bez DPH

1 452 Kč 

s DPH

LT MiDia GX 12 vl. AW+, 1x12 vl./trub., OD 5,8 mm (6 el.), HDPE plášť

Optický mikrokabel MiDia GX PE, suchá konstrukce Loose Tube kabelu, polyetylénový plášť, 12 vláken. pro zafukování do mikrotrubiček; Parametry: Název; Hodnota; Počet vláken: 12; Průměr kabelu (mm): 5,8; Hmotnost: 30 kg/km; Tahová zátěž (N): 600 - Kráto...

14.90 Kč 

bez DPH

18.03 Kč 

s DPH

LT MiDia GX DryCore, 24vl. AW, OD 5,8mm (6el.), HDPE plášť

Optický mikrokabel MiDia GX PE, suchá konstrukce Loose Tube kabelu, polyetylénový plášť, 24 vláken. pro zafukování do mikrotrubiček; G652.D charakterizuje zredukovaný water peak (ZWP - Zero Water Peak), který umožňuje, aby byly použity v rozsahu vlnový...

22.10 Kč 

bez DPH

26.74 Kč 

s DPH

LT MiDia GX NG 48 vl. AW+, 4x12 vl./trub., OD 5,2 mm (6 el.), HDPE plášť

Optický mikrokabel MiDia GX NG PE je inovovanou verzí kabelů MiDia GX PE s redukovaným vnějším průměrem a hmotností kabelu pro zlepšení parametrů kabelu při zafukování.Inovovaná verze kabelu MiDia GX NG PE využívá gelem plněné trubičky se zmenšeným prů...

31.50 Kč 

bez DPH

38.12 Kč 

s DPH

EZ-Bend, 3 mm Cordage, LS0H, bílý plášť

Mechanicky odolný jednovláknový optický kabel/šňůra EZ-Bend 3,0 mm s vláknem ITU G.657.B3; Kabel lze dodat v konkrétní délce ve smotku (minimální délka 100 m). Při odběru celonávinu (1000 m) je dodávána krabice, ve které je uložen volně se otáčející pl...

10.50 Kč 

bez DPH

12.71 Kč 

s DPH

AccuDry, 2 vl. AW FLEX, LS0H, OD 4,2 mm

Univerzální vnější/vnitřní kabel AccuDry 2 vlákna; vhodné pro příme ukončování na konektorech; vhodné pro venkovní budování optických spojů; zvýšená odolnost proti šíření plamene; kabel lze použít i jako závěsný (na krátké vzdálenosti - max 45m); Param...

18 Kč 

bez DPH

21.78 Kč 

s DPH

AccuDry, 4 vl. AW FLEX, LS0H, OD 4,65 mm

Univerzální vnější/vnitřní kabel AccuDry 4 vlákna; vhodné pro příme ukončování na konektorech; vhodné pro venkovní budování optických spojů; zvýšená odolnost proti šíření plamene; kabel lze použít i jako závěsný (na krátké vzdálenosti - max 45m); Param...

24.90 Kč 

bez DPH

30.13 Kč 

s DPH

LT MiDia SAFE, 24 vl. AW FLEX, 2x12 vl./trub., LS0H plášť, OD 10 mm

Univerzální vnitřní/vnější optický kabel MiDia Safe, suchá konstrukce Loose Tube kabelu 24 vláken. G.657 - definuje optická vlákna, které produkují nižší úrovně útlumu způsobené ohnutím. Minimální poloměr ohybu byl snížen na 15-5 mm (v závislosti na ve...

40.70 Kč 

bez DPH

49.25 Kč 

s DPH

LT MiDia SAFE, 48 vl. AW FLEX, 4x12 vl./trub., LS0H plášť, OD 10 mm

Univerzální vnitřní/vnější optický kabel MiDia Safe, suchá konstrukce Loose Tube kabelu 48 vláken.

48 Kč 

bez DPH

58 Kč 

s DPH

LT MiDia SAFE, 24 vl. AW, 2x12 vl./trub., LS0H plašť, Glass reinforced, OD 10,8 mm

Univerzální vnitřní/vnější optický kabel MiDia Safe, suchá konstrukce Loose Tube kabelu 24 vláken. G652.D charakterizuje zredukovaný water peak (ZWP - Zero Water Peak), který umožňuje, aby byly použity v rozsahu vlnových oblasti mezi 1310 nm a 1550 nm ...

39.40 Kč 

bez DPH

47.67 Kč 

s DPH

LT MiDia SAFE, 144 vl. AW, 12 x 12 vl./trub., LS0H plášť, OD 14,8 mm

Univerzální vnitřní/vnější optický kabel MiDia Safe, suchá konstrukce Loose Tube kabelu, 144 vláken. G652.D charakterizuje zredukovaný water peak (ZWP - Zero Water Peak), který umožňuje, aby byly použity v rozsahu vlnových oblasti mezi 1310 nm a 1550 n...

103 Kč 

bez DPH

125 Kč 

s DPH

Mini LT Flat Drop, 6 vl. AW FLEX

Závěsný kabel Mini LT Flat Drop 6 vláken. závěsný, samonosný; pro zákaznické připojení v přísupovách sítích, napájení malých nadzemních bodů v síti PON,... pro instalaci se používají koty plochého závěsného kabelu; možnost uložení do země, zatahovat do...

15.60 Kč 

bez DPH

18.88 Kč 

s DPH

Mini LT Flat Drop, 12 vl. AW FLEX

Závěsný kabel Mini LT Flat Drop 6 vláken. závěsný, samonosný; pro zákaznické připojení v přísupovách sítích, napájení malých nadzemních bodů v síti PON,... pro instalaci se používají koty plochého závěsného kabelu; možnost uložení do země, zatahovat do...

20.10 Kč 

bez DPH

24.32 Kč 

s DPH

Mini LT Flat Drop, 24 vl. AW FLEX

Závěsný kabel Mini LT Flat Drop - nová konstrukce 24 vláken se dvěma trubičkami. závěsný, samonosný; pro zákaznické připojení v přísupovách sítích, napájení malých nadzemních bodů v síti PON,... pro instalaci se používají koty plochého závěsného kabelu...

24.10 Kč 

bez DPH

29.16 Kč 

s DPH

PowerGuide TTH, 24 vl. AW, 4x6 vl./trub., OD 9,0 mm

Závěsný kabel Power Guide TTH se standardní kapacitou do 24 vláken, na vyžádání s kapacitou 48 vláken; závěsný, samonosný; pro zafukování; připojení distribučních bodů v sítích typu PON, připojení vysunutých účastnických zařízení,.. k instalaci se použ...

29 Kč 

bez DPH

35.09 Kč 

s DPH

PowerGuide SS, 48 vl. AW FLEX, OD 11,8 mm

Závěsný kabel Power Guide Short Span pro delší vzdálenosti mezi oporami, 48 vláken; závěsný, samonostný; pro zafukování do chrániček; k zavěšení se používají upevňovací spirály; G.657 - definuje optická vlákna, které produkují nižší úrovně útlumu způso...

49.90 Kč 

bez DPH

60 Kč 

s DPH

AccuBreeze FX 4 vl. AW FLEX, OD 1 mm

Optický vláknový svazek AccuBreeze® 4 vlákna. Vláknové svazky AccuBreeze® jsou dodávány ve speciálních přepravních pánvích určených pro tento druh kabelů. určená pro zafukování do mikrotrubiček nejmenších světlostí; ideální řešení pro napojení zákazník...

7 Kč 

bez DPH

8.47 Kč 

s DPH

AccuBreeze FX 12 vl. AW FLEX, OD 1,5 mm

Optický vláknový svazek AccuBreeze® 12 vláken. Vláknové svazky AccuBreeze® jsou dodávány ve speciálních přepravních pánvích určených pro tento druh kabelů. určená pro zafukování do mikrotrubiček nejmenších světlostí; ideální řešení pro napojení zákazní...

13.90 Kč 

bez DPH

16.82 Kč 

s DPH

MiDia CT, 4 vl. AW FLEX OD 4,1 mm, PA orange plášť

Optický mikrokabel MiDia CT s centrálním prvkem, 4 vlákna, O 4,1 mm; pro zafukování do mikrotrubiček - nízká honota tření; G.657 - definuje optická vlákna, které produkují nižší úrovně útlumu způsobené ohnutím. Minimální poloměr ohybu byl snížen na 15-...

11.10 Kč 

bez DPH

13.43 Kč 

s DPH

MiDia CT, 12 vl. AW FLEX, OD 4,1 mm, PA orange plášť

Optický mikrokabel MiDia CT s centrálním prvkem, 12 vláken, O 4,1 mm; pro zafukování do mikrotrubiček - nízká honota tření; G.657 - definuje optická vlákna, které produkují nižší úrovně útlumu způsobené ohnutím. Minimální poloměr ohybu byl snížen na 15...

20 Kč 

bez DPH

24.20 Kč 

s DPH

MiDia CT, 24 vl. AW FLEX, OD 4,1 mm, PA orange plášť

Optický mikrokabel MiDia CT s centrálním prvkem, 24 vláken, O 4,1 mm; pro zafukování do mikrotrubiček - nízká honota tření; G.657 - definuje optická vlákna, které produkují nižší úrovně útlumu způsobené ohnutím. Minimální poloměr ohybu byl snížen na 15...

21.10 Kč 

bez DPH

25.53 Kč 

s DPH

MiDia Breeze 4 vl. AW FLEX, OD 2,4 mm, PA plášť

Optický mikrokabel MiDia Breeze, kompletně suchá konstrukce mikrokabelu se suchou centrální trubičkou, 4 vlákna; voděodolný; pro zafukování do mikrotrubiček - nízká honota tření; pro zatlačování do chráničky - na krátké vzdálenosti; G.657 - definuje op...

10.60 Kč 

bez DPH

12.83 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)