MENU
0
Košík je prázdný
 

sestava

Ceragon IP-50S 18 GHz, 1000 Mbit/s 30/30 cm

Ceragon IP-50S 18 GHz, 1000 Mbit/s 30/30 cm

Spoj IP-50S je kompaktní full outdoor mikrovlnný spoj pro licencovaná pásma s přenosovou kapacitou až 1000 Mbit/s. Tato řada vhodně doplňuje stávající modely IP-20 a nabízí na stejném osvědčeném základu vyšší kapacity, nové funkce i ethernetová rozhran...Další informace

Výrobce
  Ceragon
 
Kód
 00070129 
Záruka
24 Měsíce
Dostupnost

není skladem

Dostupnost v prodejnách
Objednat
 
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Spoj IP-50S je kompaktní full outdoor mikrovlnný spoj pro licencovaná pásma s přenosovou kapacitou až 1000 Mbit/s. Tato řada vhodně doplňuje stávající modely IP-20 a nabízí na stejném osvědčeném základu vyšší kapacity, nové funkce i ethernetová rozhraní.

    Použití nejmodernějšího modemu přináší podporu šířky kanálu 112 MHz a modulaci 4K QAM, což ve výsledku zaručuje kapacitu na rádiové části až 1 Gbps v jedné polarizaci. Na rozdíl od předchozí série IP-20C/S je navíc jednotka osazena 10G SFP+ šachtou.



    Všechny modely platformy IP-50 nabídnou pokročilé funkce, které ještě dále zvýší efektivitu jejich nasazení. Zajímavou funkcí z hlediska praxe je bonding na L1 i s "cizími" zařízeními, a to v režimu až 4+0. Je tak možné nový spoj postavit vedle stávajícího (od jiného výrobce) a bez nutnosti jakéhokoliv dalšího vybavení si provoz agregovat přímo na úrovni vnějších jednotek.



    Plně vybavený integrovaný switch umí všechny běžně požadované funkce a protokoly jako je QoS, enkrypce, synchronizace, QinQ a mnoho dalších. Navíc podporuje možnost šifrování rádiového provozu pomocí;AES-256, což rozšiřuje možnost nasazení i pro projekty, kdy je toto vyžadováno – typicky státní správa.

    Hlavní výhody technologie
    • Vysoká přenosová kapacita
    • Licencované pásmo zaručující ochranu proti rušení
    • Široký modem až 112 MHz
    • Kvalita provedení a garance světového výrobce MW spojů

    Parametry

    Frekvence (GHz) 18
    Pásmo Licenční
    XPIC Ne

    Napájení

    Napájení PoE, DC

    Parametry Ethernet

    Rychlost portů 10 Gbps

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení1

    IP-50S_Datasheet_Rev_A.pdf Formát pdf (571.1 kB) Stáhnout

    Související produkty12

    Související produkty

    Optický kabel Fiber Arsenal, 2vl, 2x LC, SM, Outdoor

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek s konektory DLC-DLC; Dodáván je ve dvouvláknové verzi, na obou stranách ukončený konektory DLC/PC a s armováním na jedné straně. Kabely jsou s oblibou využívány při instalaci m...

    od 

    677 Kč 

    bez DPH

    od 

    819 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    ZDROJ PoE VAN01

    Síťový zdroj 85-265V~50Hz/48V(1A), DIN lišta, napájení pasivní PoE 1Gb, volitelné napájecí vodiče.

    2 346 Kč 

    bez DPH

    2 839 Kč 

    s DPH

    Tycon TP-POE-HP-48G High Power Gigabit PoE zdroj, 56V, 50W

    Tycon TP-POE-HP-48G je gigabitový napájecí PoE zdroj, který podporuje na výstupu až 50W DC PoE a je určen pro napájení zařízení s vysokým odběrem. Tento zdroj podporuje napájení na pinech 4,5 (V+) a 7,8 (-).

    1 969 Kč 

    bez DPH

    2 382 Kč 

    s DPH

    Zemnící sada pro jednotky Ceragon, SIAE, Exalt

    Zemnící sada pro jednotky Ceragon IP-20 a IP-50, SIAE Alfoplus/Alfoplus2 a Exalt, která při správné montáži zasjistí předepsané zemnění dle podmínek výrobce. Sada je tvořena: - Zemnící vodič 16 mm2 / 1m, zakončeno kabelovými oky M6; - Zemnící svorka ZS...

    198 Kč 

    bez DPH

    240 Kč 

    s DPH

     

    sestava

    skladem

    Redukční sada Ceragon IP-20S/IP-50S 11 GHz na antény ALCOMA 10/11 GHz

    Redukční sada umožňující přímou montáž jednotky Ceragon IP-20S v pásmu 11 GHz na antény ALCOMA 10/11 GHz typu ME/MP/MPS/UNI-A, průměry 0.35, 0.65, 0.9m; Pro antény o průměru 1.2m lze redukci též použít s drobnými úpravami antény - kontaktujte prosím př...

    4 200 Kč 

    bez DPH

    5 082 Kč 

    s DPH

     

    sestava

    skladem

    OTH-DC/RJ45 - Adaptér pro DC napájení, Svorky - RJ45

    Adaptér pro napájení PoE zařízení pomocí dvoulinky. Adaptér se zasune přímo do zásuvky RJ45. Pasivní PoE až 60 V po všech 4 párech - 1,2,4,5 (+) a 3,6,7,8 (-).

    260 Kč 

    bez DPH

    315 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    263 Kč 

    bez DPH

    318 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    293 Kč 

    bez DPH

    355 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    408 Kč 

    bez DPH

    494 Kč 

    s DPH

    Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

    Jmenovité napětí: 450/750 V; Zkušební napětí: 2,5 kV; Průřez (x - y mm2): 1.5; Jádro: Lanované holé Cu jádro; Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs; Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs; Odolnost: UV záření u provedení v černé

    27 Kč 

    bez DPH

    33 Kč 

    s DPH

    Průmyslový zdroj ADEL System FLEX17048A (48V / 3,8A / 180W)

    Řada průmyslových DC napájecích zdrojů FLEX od tradičního italského výrobce ADEL System přináší ty nejlepší technologie i do kategorie cenově dostupných zdrojů. Model FLEX17048A je AC/DC zdroj se vstupním napětím o širokém rozsahu 115-230 V a stejnosmě...

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Naposledy navštívené