MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
Optické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
847 produktů
36 stránek
 
 

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 3mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závěsu, LSOH plášť, 4 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 12vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 12 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

13 Kč 

bez DPH

16 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 8vl., 9/125, G657A, 3,4mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 8 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Huawei OptiXstar EG8010Hv6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8010Hv6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC a 1x 1G Ethernet port . Model EG8010Hv6 funguje jako bridge mezi GPON a Ethernet sítí, podporuje ale zároveň VLAN a QoS pro širší možnosti síťového...

Cena po přihlášení
 
 

Odbočovací člen Riser kabelu 1804 (180x42x22 mm)

Slouží k odbočení optického vlákna z riser kabelu a přivedení pomocí trubičky; 5/3,5 k zákazníkovi a ukončení v účastnické zásuvce. Maximální počet odchozích trubiček je 4 ks. Určeno pouze pro vnitřní užití.

93 Kč 

bez DPH

113 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 2vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 2 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

7 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/APC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

39 Kč 

bez DPH

47 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

263 Kč 

bez DPH

318 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...

Cena po přihlášení
 
 

Optický pigtail (12ks), 9/125, SC/PC, SM, 900µm, barevné, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

325 Kč 

bez DPH

393 Kč 

s DPH

Redukce mikrotrubičky 12/10 (8) mm, přímá

Redukce mikrotrubičky 12/10mm (8mm) se používá pro spojení mikrotrubiček různých průměrů. Redukce zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. pr...

55 Kč 

bez DPH

67 Kč 

s DPH

Redukce mikrotrubičky 14/12 (10) mm, přímá

Redukce mikrotrubičky 14/12mm (10mm) se používá pro spojení mikrotrubiček různých průměrů. Redukce zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. p...

70 Kč 

bez DPH

85 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

182 Kč 

bez DPH

220 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-SC/PC, SM, duplex, 1m

Optický patchcord 1m, singlmod 09/125, simplexní, LC/SC, 1x3 mm.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, duplex, 3m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 10m

Kvalitní proměřený optický patchcord Fiber Arsenal, singlemode,duplexní, konektory LC - LC, délka 5m. Dodáván s měřícím protokolem.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)