MENU
0
Košík je prázdný

Pasivní prvky 

 
Pasivní prvky
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
473 produktů
20 stránek
 
 

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

15.60 Kč 

bez DPH

18.88 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal ochrana sváru 2x40mm

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

3 Kč 

bez DPH

3.63 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 24vl., 9/125, LFP, 3,2mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 24 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z238, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

19.50 Kč 

bez DPH

23.60 Kč 

s DPH

Optická zásuvka FA-FP000, 2x SC, 4x LC

2 portový box na stěnu pro zakončení max 2 vláken.

23.80 Kč 

bez DPH

28.80 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

43.10 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

36 Kč 

bez DPH

43.56 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

14.52 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal ochrana sváru 2x40mm (balení 100ks)

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4.20 Kč 

bez DPH

5.08 Kč 

s DPH

Odbočovací člen Riser kabelu 1804 (180x42x22 mm)

Slouží k odbočení optického vlákna z riser kabelu a přivedení pomocí trubičky; 5/3,5 k zákazníkovi a ukončení v účastnické zásuvce. Maximální počet odchozích trubiček je 4 ks. Určeno pouze pro vnitřní užití.

93 Kč 

bez DPH

113 Kč 

s DPH

Ochrana sváru Fiber Arsenal 2x60mm

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

4 Kč 

bez DPH

4.84 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

31.50 Kč 

bez DPH

38.12 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

22 Kč 

bez DPH

26.62 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

37.50 Kč 

bez DPH

45.38 Kč 

s DPH

Optická vana, 19", výsuvná, bez čela

Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší přístup vysouvací. Pro přívod optických kabelů jsou v zadní části vany 2 kusy...

611 Kč 

bez DPH

739 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

30.40 Kč 

bez DPH

36.78 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Panel 24xSC pro 19' Optická vana černá

24xSC panel pro 19' Optickou vanu černou

70 Kč 

bez DPH

85 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, duplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 10m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 10m

Kvalitní proměřený optický patchcord Fiber Arsenal, singlemode,duplexní, konektory LC - LC, délka 10 m. Dodáván s měřícím protokolem.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

6.30 Kč 

bez DPH

7.62 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)