MENU
0
Košík je prázdný

Splice-on konektory 

 
Splice-on konektory
 
 

Další podkategorie Splice-on konektory

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
5 produktů
1 stránka
 
 

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-09, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

INNO Splice-On konektor SC-SM-APC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

SC Field Assembly Connector SC/PC

konektorová sestava; vysoká stabilita; jednoduchá montáž; použití na různé druhy kabelů; Parametry: Název; Hodnota; Applicable Cable: 250~900um, 1.6*2.0mm, 2.0*3.0mm and 3.0mm; Fiber Diameter: 125um; Coating Diameter: 250um; Fiber Mode: single mode or ...

5.80 Kč 

bez DPH

7.02 Kč 

s DPH

Field Installable Fast Connector (Fujikura Simplified Version)

konektorová sestava; vysoká stabilita; jednoduchá montáž; použití na různé druhy kabelů; Parametry: Název; Hodnota; Connector type: SC; Polishing mode: UPC; Fiber diameter (um): 125; Coating diameter (um): 250; Insertion loss (dB): Average; Return Loss...

29 Kč 

bez DPH

35.09 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)