MENU
0
Košík je prázdný

ONT 

 
ONT
 
 

Další podkategorie ONT

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
26 produktů
2 stránky
 
 

Huawei OptiXstar EG8010Hv6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EG8010Hv6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC a 1x 1G Ethernet port . Model EG8010Hv6 funguje jako bridge mezi GPON a Ethernet sítí, podporuje ale zároveň VLAN a QoS pro širší možnosti síťového...

Cena po přihlášení
 
 

UBNT Fiber Nano

UBNT Fiber Nano je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti/IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps.

1 558 Kč 

bez DPH

1 885 Kč 

s DPH

Huawei OptiXstar EG8145X6, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei OptiXstar EG8145X6 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 1x telefonní port a USB port . Model EG8145X6 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými zařízení v pás...

Cena po přihlášení
 
 

Huawei EchoLife EG8247H5, SC/APC konektor, oficiální CZ distribuce

Huawei EchoLife EG8247H5 je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC , 4x 1G Ethernet port, 2x telefonní port, 1x CATV port a USB port . Model EG8247H5 se postará o bezdrátovou WiFi komunikaci s připojenými z...

Cena po přihlášení

Cambium GPON Indoor ONT SGX00

Cambium ONT SGX00 je vnitřní GPON jednotka vybavená 1x gigabitovým Eth portem a umožňující připojení zařízení do GPON sítě s rychlostí až 2.488 / 1.244 Gbps.

Cena po přihlášení

Cambium GPON Outdoor ONT SGT00

Cambium ONT SGT00 je unikátní venkovní GPON jednotka vybavená 1x gigabitovým Eth PoE portem a umožňující připojení zařízení do GPON sítě s rychlostí až 2.488 / 1.244 Gbps.

Cena po přihlášení

Cambium XGSPON Indoor ONT SXX00

Cambium ONT SXX00 je vnitřní XGSPON jednotka vybavená 1x 2,5GE metalickým portem a umožňující připojení zařízení do XGSPON sítě s rychlostí až 9.95 / 9.95 Gbps.

Cena po přihlášení

Cambium XGSPON Outdoor ONT SXT00

Cambium ONT SXT00 je unikátní venkovní XGSPON jednotka vybavená 1x 2,5GE PoE metalickým portem a umožňující připojení zařízení do XGSPON sítě s rychlostí až 9.95 / 9.95 Gbps.

Cena po přihlášení

Napájecí zdroj AC pro Cambium OLT, 250W

Napájecí AC zdroj pro Cambium OLT TCX08 a Cambium OLT TCX16, výkon 250 W.

11 350 Kč 

bez DPH

13 734 Kč 

s DPH

Napájecí zdroj -48V DC pro Cambium OLT, 250W

Napájecí 48 VDC zdroj pro Cambium OLT TCX08 a Cambium OLT TCX16, výkon 250 W.

11 350 Kč 

bez DPH

13 734 Kč 

s DPH

Nokia G-2425G-A, WiFi 5 ONT, 4x Gbps Eth

Nokia G-2425G-A je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC, WiFi, 4x 1G Ethernet port a 2x telefonní port.

Cena po přihlášení

Nokia G-2426G-A, WiFi 6 ONT, 4x Gbps Eth

G-2426G-A,EU Plug,GPON ONT,2POTS,4xGE UNI,WIFI 6 2+2,1xUSB3.0

Cena po přihlášení

Nokia XS-010X-R, XGSPON bridge ONT, 1x 10 Gbps Eth

Nokia XS-010X-R je klientská jednotka (ONT) pro XGSGPON síť, která nabízí 1x XGSGPON port s konektorem SC/APC a 1x 1/2.5/5/10G Ethernet port.

Cena po přihlášení

Nokia G-010G-R, GPON bridge ONT, 1x 1 Gbps Eth

Nokia G-010G-R je klientská jednotka (ONT) pro GPON síť, která nabízí 1x GPON port s konektorem SC/APC a 1x 1G Ethernet port.

Cena po přihlášení

UBNT Fiber WiFi

UBNT Fiber WiFi je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru, čtyřmi Gbit ethernetovými porty a 300Mbps WiFi rozhraním.

1 615 Kč 

bez DPH

1 954 Kč 

s DPH

UBNT Fiber WiFi 6

UBNT Fiber WiFi 6 je WiFi 6 GPON klientská jednotka s vysokorychlostním GPON vstupním portem a čtyřmi Gbit ethernetovými porty.

2 323 Kč 

bez DPH

2 811 Kč 

s DPH

UBNT Active Ethernet

UBNT Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení se SFP slotem.

602 Kč 

bez DPH

728 Kč 

s DPH

UBNT Fiber Instant

UBNT Fiber Instant je GPON SFP modul s jedním SC konektorem a je určený do Ubiquiti jednotek řady EdgeSwitch, EdgeRouter,UniFi Switch a USG nebo s produkty UF-AE a F-POE-G2.

875 Kč 

bez DPH

1 059 Kč 

s DPH

UBNT UISP Fiber XG

UBNT UISP Fiber XG je CPE ONU jednotka pro XGS/XG-PON řešení. Zařízení samostatně slouží k převodu optiky na metaliku a umí pouze mód Bridge, nikoliv mód Router.

2 380 Kč 

bez DPH

2 880 Kč 

s DPH

UBNT Fiber XGS

UBNT Fiber XGS je CPE ONU jednotka pro XGS/XG-PON řešení, s kterým povýšíte svoji síť na 10 Gbit. Zařízení samostatně slouží k převodu optiky na metaliku a umí pouze mód Bridge, nikoliv mód Router.

3 401 Kč 

bez DPH

4 115 Kč 

s DPH

UBNT Fiber XGS/XG Optical Transceiver

UBNT Fiber XGS/XG Optical Transceiver je 10G optický transceiver určený pro UISP Fiber OLT XGS. SFP+ modul podporuje standardy rychlosti přenosu dat XGS-PON (9,95 Gb/s uplink, 9,95 Gb/s downlink) a XG-PON (2,44 Gb/s uplink, 9,95 Gb/s downlink).

8 741 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
3 364 Kč 

bez DPH

4 070 Kč 

s DPH

UBNT Fiber Loco

UBNT Fiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna.

985 Kč 

bez DPH

1 192 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)