MENU
0
Košík je prázdný

Singlemode 

 
Singlemode
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
14 produktů
1 stránka
 
 

3C-Link 1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

Cisco kompatibilní WDM modul,1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

339 Kč 

bez DPH

410 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

3 413 Kč 

bez DPH

4 130 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

4 964 Kč 

bez DPH

6 006 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory CTC Union ...

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

638 Kč 

bez DPH

772 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, 1,25 Gbps, SM, SC dupl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX od ...

1 152 Kč 

bez DPH

1 394 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC210CS, 1,25 Gbps, SM, SC, 15km, 1310nm

TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC.

792 Kč 

bez DPH

958 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC111CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1550nm

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

661 Kč 

bez DPH

800 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

661 Kč 

bez DPH

800 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC110CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V).

732 Kč 

bez DPH

886 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)