MENU
0
Košík je prázdný

Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu: Jan Mencl, mencl@vanco.cz

 

Media konvertor/ switch s SFP slotem řady ZCOMAX AK, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX od ...Další informace

Výrobce
  Zcomax
 
Part No.
 

ZX-AK-C1002SFP

 
Kód
 00033945 
Záruka
24 Měsíce

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX od čínského prvovýrobce, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu. Pro 1Gb SFP moduly (na straně metaliky je ale možno se připojit 100Mbps i 1Gbps)

    Parametry:
    Název Hodnota
    LAN port: 1000/ 100Mbps RJ45
    Napájení: 5 V DC externí zdroj
    Normy: IEEE 802.3u / IEEE 802.3z/ IEEE 802.3x
    Provozní teplota (°C): 0 až 60
    Relativní vlhkost: 5 - 90% (nesrážející se)
    Přenosová rychlost: 1Gbps, 100Mbps
    Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27
    Hmotnost (g): 34
    LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
    Vlnová délka: dle použitého SFP transceiveru
    Max. délka spoje: dle použitého transceiveru až 200km (singlemode), či 2km (multimode)
    Optický kabel: dle použitého SFP transceiveru
    Konektor: SFP slot (dodává se bez optického SFP modulu, ten je nutné doobjkednat zvlášť), RJ45
    Přenášené signály: TxD a RxD



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) +420 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení1

    Naposledy navštívené